Stránky Johany Dvořákové

o výtvarné tvorbě a tarotu

Novinky


Nové výrobky

Zahradní keramika Zahradní keramika Zahradní keramika Zahradní keramika Zahradní skřítci Zahradní bohyně Užitá keramika - svícen 1.500,- Kč Užitá keramika - svícen 1.500,- Kč


NOVÝ KURZ VÝKLADU TAROTOVÝCH KARET

jaro 2018

kurz

Tento kurz tarotových karet se bude zabývat tématem živlových karet malé arkány, které jsou v našem životě ukazateli naší rovnováhy - ukazují náš pohled a přístup na různé nepříjemné situace. Tím, že uvidíme převahy živlů, a tedy energie se kterými pracujeme a které vysíláme do světa, lépe se nám podaří vyrovnat neharmonii v té či oné oblasti našeho života.

MÍSTO KONÁNÍ KURZU: Vejškovka Ostrov, 5. patro, dveře 501

TERMÍN KURZU: vždy v úterý od 17.4. do 8.5.2018

A to od 16 do 17.30-ti hodin. Dohromady čtyři setkání po dvou vyučovacích hodninách. Na jednotlivé karty se podíváme nejen symbolicky, ale i jak se ukazují a projevují v našem současném životě.

CELKOVÁ CENA 1.200,- Kč

Kurz probíhá v malé skupince (max. 5 lidí), kde je každému účastníku zajištěn komfort individuálního a osobního přístupu. Malé občerstvení, káva a čaj zajištěno.

Doporučení

Kdo si bude kupovat nové tarotové karty - velmi dobrá sada pro začátečníky je Rider Waite tarot. Kdo zatím nemá svou vlastní sadu tarotových karet, mohu mu ji na kurzu zapůjčit. Mám několikery na výběr.